Týdny letní romantiky v Soukupově vile ve španělské Marbelle se ukázaly jako velmi »plodné«. A to doslova a do písmene. Zvěsti o jejím těhotenství, které se už nesou nějaký ten den Českem, jsou totiž pravdivé. „ Jsem těhotná,“ potvrdila exkluzivně Blesku Agáta, která však nechtěla své třetí těhotenství nijak více rozebírat ani dále to komentovat. Alespoň prozatím…

Zatím opatrně!

Jsou spolu teprve čtyři měsíce, a tak je víc než jasné, že se jedná o počáteční stav těhotenství. Zkušená matka Agáta, která má z prvního vztahu s Miroslavem Dopitou syna Kryšpína (11) a z druhého manželství s Jakubem Prachařem dceru Miu (5), moc dobře ví, že v prvních týdnech není vůbec nic jisté.

Ještě neprošla ani prvním trimestrem, kdy jsou prováděna všechna vyšetření. I proto se nelze divit, že je moderátorka velmi opatrná a nechce zatím o svém těhotenství více hovořit.

Nelze však přehlédnout sentimentální nálady, únavu, na kterou si stále stěžuje na sociálních sítích, i to, že v druhé polovině prázdnin přestala kouřit. Prý na přání Jaromíra, kterému se to nelíbilo. Ale podle všech skutečností měl jen strach o svou partnerku, která už byla v očekávání.

Radostné doufání