Jeníčková měsíce kulhala a prožívala bolestivá muka a oddalováním návštěvy lékaře si zadělala na obrovské problémy, které řeší dodnes. „Měla jsem čtyři úplně natržené svaly v pravé kyčli. Střední hýžďový sval, který je hlavním nositelem tělesné hmotnosti, byl zcela odtržen,“ popsala jen původ problémů, na něž se časem nabalily další.

Po náročné operaci a 12 týdnech absolutního klidu, se učí znovu chodit. Třeba na antigravitačním chodítku, které vyvinula NASA k tréninkům pro pohyb v beztížném stavu a návraty kosmonautů z dlouhých pobytů na orbitě.

Video
délka: 00:10.00
Video se připravuje ...

Eva Jeničková ukázala prsa před kamerou INT

Dnes mi řekli, že jsem jiná a změnila jsem se, mám mnohem více síly a mnohem lepší stabilitu, zvláště v mé raněné noze. Tak dneska letím vysoko! Nemáte ponětí, jak mně všechna ta neuvěřitelná pomoc, přání, telefonáty a přátelé, kteří mě kontrolovali, posílily! Dobří lidé existují - dobrý člověk ještě žije,“ svěřila se na sociální síti Eva, která je na fotce k nepoznání a není to jen rouškou přes ústa.

„Hyperbarická komora je můj svatý grál a pomohla mi k uzdravení na neuvěřitelné úrovni,“ velebí herečka pobyty v hermeticky uzavíratelném kontejneru, kde v přetlaku několika atmosfér inhaluje 100% kyslík.

Fotogalerie
44 fotografií

Video
délka: 00:11.75
Video se připravuje ...

Sexy provokatérka Vica Kerekes: V novém filmu ukáže nahé půlky! DP Film