Dcera Miloše Zemana (77) moc o svém soukromí neprozrazuje. Je zadaná, nebo stále ve fázi hledání? Jak se zdá, na ideálního partnera podle všeho zatím čeká. S kým tedy strávila letní dovolenou?  Nezbylo jí, než vyrazit s rodiči. „Společně s rodinou prožili prázdniny na území Česka,“ řekl Blesku zdroj z jejího okolí. Vzhledem ke zdravotnímu stavu otce se asi nedá předpokládat, že by vyráželi někam do zahraničí. 

Jediná dcera prezidenta se věnuje stále práci, v tuto chvíli dává nejvíce času nadaci a pracuje pro britskou společnost v IT odvětví.

A protože pomoc potřebným je její denní chleba, není divu, že se stala již potřetí  patronkou akce Anděl mezi zdravotníky. Soutěž oceňuje lékaře, zdravotní sestry, záchranáře, ale i lékárníky. Na sobotním galavečeru tedy nikoho nepřekvapilo, že předávala jednu z cen.

Následně pak vyhlásila i vítězku, kterou se stala Marta Vachová, jež od dcery prezidenta převzala šek na 100.000,- Kč pro Krajskou zdravotní a.s. -  nemocnici Teplice.

 „Chtěla bych popřát hodně štěstí všem zdravotníkům a hlavně našim Andělům, kteří přišli a reprezentují i ostatní. A potažmo vlastně všem, kteří ve zdravotnictví pracují. Děkuju moc,“ řekla během své zdravice Kate

Video
Video se připravuje ...

rozhovoru s Katerinou Zemanovou Tonda Tran

Fotogalerie
99 fotografií