„Na pláži je život lepší.“ Těmito slovy uvedla na instagramu modelka Daniela Peštová sérii fotografií, které dokazují, že je Pavol Habera (60) velice šťastným mužem. Božské tělíčko, které Daniela nastavuje nejenom slunečním paprskům, ale i dychtivým pohledům svých fanoušků, by jí mohly závidět ženy o generaci mladší. Vypadá prostě skvěle - a to je dokonce již trojnásobnou matkou. Kromě dcery Elly (20) a syna Paula Henryho (13), které má se slavným rockerem, porodila i syna Yannicka Fausta (26), jehož otcem je Danielin bývalý manžel Tommaso Buti.

Peštová zkrátka všem dokazuje, že ani po obávané padesátce nepatří do starého železa. Spíše naopak! Na snímcích v plavkách, co ji zachycují při opalování v písku, dává všem na odiv své neskutečně ploché bříško či dlouhé, štíhlé nožky. A díky selfíčkům, na nichž má velice potutelný pohled, dává zase nahlédnout do svého výstřihu. Půvabná plavovláska se dokonce nestydí sdílet ani své fotky bez vrstvy make-upu či vyhlazené milionem filtrů, klidně nahraje na instagram záběry ukazující její „nahou“, skutečnou tvář. A vypadá báječně! 

Video
délka: 02:23.36
Video se připravuje ...

Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! Markéta Reinischová

Přestože kráska pocházející z Teplic na žádném ze svých letních příspěvků neoznačila místo, na němž snímky pořídila, podle hasthagu „moje šťastné místo“ se dá tušit, že se právě teď nachází na Floridě, kde má společně se svým životním partnerem luxusní vilku i s bazénem. Za bydlení v golfovém resortu, kde je uzavřená komunita rezidentů, dali prý slavní manželé podle slovenského magazínu Nový Čas 320 tisíc euro, což je při současném kurzu necelých 8 milionů českých korun. A není pochyb, že nejenom jí a Paľovi, ale i jejich dětem plážový život skutečně svědčí...

Fotogalerie
61 fotografií