Lenka Zahradnická jasně ukázala, že na svatbu s Michalem Vavrem byl přesně ten správný čas. „21. 8. 2017 se nám narodila Jasmínka. 21. 8. 2020 s náma slavila Jovanka svůj první svátek. 21. 8. 2022 se z kluka a holky stal manžel a manželka,“ napsala, a je tak nad slunce jasné, že datum 21. 8. zřejmě bude patřit v jejich rodině k těm nejoslavovanějším.

„Bylo to tak, jak jsme si přáli. Fesťák lásky, rodiny a svobody,“ popsala svůj velký den a přiložila i krásný svatební snímek. „Děkujeme rodičům, rodinám, přátelům, dětem, psům… zkrátka to bylo výjimečný,“ poděkovala všem, kdo si tento velký den užili společně s nimi. „Už navěky budeme slavit všechno spolu,“ dodala.

Pár se přitom zasnoubil už v roce 2019, takže svatbu do roka a do dne nestihli.  „Povím Vám pohádku,“ začala tehdy Zahradnická. „Je o jedný takový holce, která si spoustu věcí myslela, spoustu věcí říkala, spoustu věcí dělala… Pak jí přišel do cesty jeden takovej kluk a ona začala zjišťovat, že spoustu těch všemožnejch věcí myslela, dělala a říkala dost často jenom proto, aby se zalíbila, byla zajímavá, byla ‚lepší‘. Tenhle kluk jí dal obrovské poznání a svobodu, že může být totálně sama sebou. On ji tak totiž miluje,“ popsala začátky vztahu se svým životním partnerem, hudebníkem Michalem Vavrem.

„Pak se tomuhle klukovi a týhle holce narodil malej zázrak, kterej jim teda ukázal úplně jiný obzory lásky,“ pokračovala ve svém dojemném vyprávění. „No a pak jednou tenhle kluk poklekl a zeptal se, jestli si ho tahle holka vezme… Ta holka se rozbrečela a zeptala se toho jejich malýho zázraku, co má tomu klukovi říct. A zázrak poprvé v životě (a zřejmě na dlouhou dobu naposled) řekl ‚ANO‘! A tohle není konec pohádky, tohle je teprve začátek! A nádhernej!“ vylíčila detaily romantické žádosti o ruku.

A jejich zamilovaná pohádka jistě nekončí ani svatbou. Seriálová Veverka totiž plánuje se svým milovaným mužem žít až do smrti, alespoň to vyplývá z jejího příspěvku.

Video
délka: 01:19.78
Video se připravuje ...

Nová seriálová sestřička Zahradnická: Pohled na maso mi nedělá dobře. Adriana Krátká/BPŽ

Fotogalerie
60 fotografií