Novinářka porodila již před několika týdny. „Je to holčička, narodila se koncem června. Obě jsme v pořádku,“ uvedla pro Expres.cz Zuzana, která před mateřskou dovolenou moderovala na ČT24.

„Měla jsem velké štěstí na personál nemocnice i na osud, protože jsem neměla nijak extrémně komplikovaný porod. Je krásná, zdravá a doufám, že bude i šťastná. Zatím nezlobí, je zlatá,“ radovala se z holčičky Tvarůžková.

A proč vše tak dlouho držela pod pokličkou a nepochlubila se na sociální síti? „Neměla jsem chuť se tím někde chlubit. Měla jsem úplně jiné starosti. Vzhledem k tomu, co dělám, mi ale bylo jasné, že se to všichni brzy dozví,“ prozradila Zuzana.

Jaké jméno své dceři dala, si také nechává ještě pro sebe. „Jméno zatím zveřejňovat nebudu, protože to není nutné. Zvažovala jsem, že si na instagram přidám fotku, ale nechci, aby mé první miminko byla veřejná osoba,“ dodala.

S partnerem Samuelem tak svou dcerku chrání před nevyžádanou pozorností. Moderátorka si ostatně své soukromí střeží dlouhodobě, o svém požehnaném stavu dala na internetu vědět až v osmém měsíci, kdy zveřejnila fotku s bříškem.

Video
Video se připravuje ...

Trojnásobná matka Ornella Koktová: Další operace břicha! Markéta Reinischová

Fotogalerie
21 fotografií