Monika se po rozvodu s Michalem Štikou, který je otcem jejích dvou dcer Charlotte Štikové  a Ornelly Koktové, dala dohromady právě s výrazně mladším hokejistou Petrem Biniasem. S tím se dokonce odstěhovala do Německa, kde její vyvolený závodně hraje hokej.

Před pár dny se Monika na sociálních sítích chlubila stěhováním a přípravami nového bydla, kam se přestěhovala, ale neprozradila. Vzhledem k tomu, že se pochlubila i snímkem „vlastní“ zralé jahody, je dost dobře možné, že přestěhovali do nemovitosti se zahrádkou.

Tomu by nasvědčoval i fakt, že do jejich rodiny přibyl další člen. „Naše nová princezna Emička,“ napsala Binias ke snímku roztomilého koťátka a nutno říci, že malé kotě strhlo na jejím profilu doslova bouři komentářů, koťátko se totiž všem líbí.

Jedna z Moničiných fanynek se zeptala i na velmi ožehavou otázku, a to, jak na kočičku reaguje jejich pes. „V pohodě,“ odpověděla stručně Monika, která se v současné době kromě svého milovaného manžela a zařizovaní nového bydlení věnuje i koučinku, jak si udržet vztah, váhu a spokojenost v životě.

Video: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na „Staromáku“. Lukáš Červený

Fotogalerie
56 fotografií