Zámek a zahrady ve francouzském městě Versailles asi nejvíc proslavily snímky o krásně hříšné Angelice. Ale té se na party opravdu nikdo nepodobal. Lehce se k ní přiblížila majitelka klenotnictví Tamara Kotvalová a herec Roman Zach, kteří se oblékli do dobového kostýmu a společně tak party uvedli. 

Jinak to byla bída s nouzí. Výjimkou byla modelka a blogerka Natálie Kotková (28), které róbu v sivé barvě s vlajícími volány navrhl Martin Kohout. „Z té atmosféry budu čerpat dlouho! A tak nějak si myslím, že jsem byla zámecká paní (nebo alespoň malé páže). Bylo to, jako se ocitnout v pohádce, a to víš, vždycky jsem si chtěla zahrát princeznu (vedle tý mořský víly ...),“ okomentovala večer Natálka. 

VIDEO: Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera!

Video
délka: 02:40.58
Video se připravuje ...

Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Herečka Vlastina Svátková (40) sáhla po dlouhé korzetové róbě v kanárkově žluté barvě, nebyla to špatná volba, ovšem otázkou zůstává, proč přes ní měla světlou džínovou bundu? 

Bílé dlouhé šaty na jedno rameno daly vyniknout štíhlé postavě herečky Hany Vagnerové (39). Jemné, elegantní... Úplně mimo mísu měla outfit moderátorka Petra Svoboda (39). Korzetové mini do půl stehen, 'robustní sandály na klínu a podivné paleto se vzorem. 

Modelka Andrea Verešová (41) zvolila bílou košili s fiží a poloprůsvitnou černou sukni, hezké, ale tak nějak nic, co bylo korespondovalo s barokem. 

Své silikony vyvětrala modelka Kateřina Průšová (38). „Já jsem taková novodobá Angelika,“ řekla při příchodu Katka ve vzorované sukni a body s hlubokým výstřihem, která se zhlédla v samotné legendární markýze andělů. Pravdou je, že její minulost a spousta vztahů s různými typy mužů, tak trošku nezkrotnou Angeliku de Peyrac připomíná... 

Fotogalerie
55 fotografií