Party k muzikálu z pera Ondřeje Brzobohatého (39) začala už ve tři odpoledne, kdy bylo dost slunečno, takže bylo jasné, že každé pivo stoupalo do hlavy dvakrát. Na to někteří nehleděli, a tak do sebe lili pivo nebo víno pod tlakem.

Už od pěti hodin bylo jasné, že hlavním bavičem večírku je Martin Písařík, kterého bylo všude plno. Zdatně mu sekundoval kolega z divadla Roman Tomeš. Oba bez partnerek, takže jak se říká - sbohem, rozume.

Chlapci, kteří se dokonce v muzikálu Sestra v akci alternují, to roztáčeli jak se sklenicemi alkoholu, tak i s tanečnicemi a kolegyněmi z představení, jež má premiéru v červnu v karlínském divadle.

VIDEO: Rozjetý Martin Písařík ovládl party muzikálu Slunce, seno, jahody! Řádil jak čert.

Video
délka: 01:42.32
Video se připravuje ...

Rozjetý Martin Písařík ovládl party muzikálu Slunce, seno, jahody! Řádil jak čert. Martin Hykl

Vtipnou dohru měl ale i příjezd Romana Tomeše domů k manželce Míše. „A tohle přišlo domů. Prý ze sportovního odpoledne, taky bych si takhle zasportovala. A že prej ho někdo polil, snad Martin Písařík. Tak si musel půjčit kalhoty od Denisy Grossové. Mě už dnes nic nepřekvapí,“ okomentovala příchod manžela muzikálová zpěvačka.

A opravdu, Roman měl na sobě nejen jiné tričko, než v kterém na akci přišel, ale skutečně i roztrhané džíny Grossové! Když z Tomešové vyprchal prvotní vztek, tak si džíny Denisy sama oblékla a poděkovala kolegyni za nový kousek v šatníku…

Fotogalerie
94 fotografií