Petr Rychlý totiž pod taktovkou svého syna Ondřeje bude hrát ve hře S pravdou ven, kterou z francouzštiny přeložila dcera herečky Jany Paulové (67) Anežka (27). 

Byl jsem ve stálém angažmá v Divadle na Vinohradech, ale už to tak prostě v životě mám, že čas od času potřebuju změnu. A tak jsem Vinohrady opustil. Chtěl jsem jít svojí cestou, rozhodovat sám o sobě. Bylo velice příjemné, že mi nabídl spolupráci producent Kalichu Michal Kocourek, který o mě opakovaně stál. Takže tím pádem je pro mě opravdu všechno nové – divadlo, kolegové, zázemí, ředitel. Těším se na tuto svou novou životní etapu,“ řekl pro denik.cz herec, který je k nepoznání. 

Dlouhý prošedivělý plnovous, nějaké to kilo navíc... „To je kvůli roli, o které ještě nemohu mluvit,“ řekl Blesku Rychlý, který ve hře bude hrát s kolegou Lubošem Veselým (60). 

VIDEO: Dcera Ivy Janžurové Remundová: Psychologický tah na vlastní mámu!

Video
Video se připravuje ...

Dcera Ivy Janžurové Remundová: Psychologický tah na vlastní mámu! Markéta Reinischová

Letní scéna Divadla Kalich a jeho hostů odstartuje čtvrtý ročník Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží 28. června. Hrát se bude až do 7. září. Vedle osvědčených komediálních titulů i novinek pořádajícího Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Divadla Palace program nabídne také vyhledávané tituly Saturnin, Caveman, Můžem i s mužem, Dva nahatý chlapi, Carmen Y Carmen, Hrdý Budžes, jevištní talk show Jana Krause, své koncerty tradičně odehrají Jarek Nohavica, Tomáš Klus, Ondřej Havelka s Melody Makers či 4TET. Sobotní dopoledne budou patřit pohádkám.

Fotogalerie
38 fotografií