Zasnoubení propálil Maryško v talkshow Karla Šípa Všechnopárty. „Máme už určený termín svatby. Bude v srpnu a já si obleču mysliveckou uniformu, kterou si půjčím z divadla,“ nechal se herec slyšet. 

Šíp si přitom nemohl nevšimnout, že jeho milou, která seděla v hledišti, už odněkud zná. „Hrála ve slavném filmu Pelíšky. Právě ona je ta Uzlinka s kuší,“ prozradil Maryško. 

S novinkou se na začátku května na sociálních sítích pochlubila i Koblížková. „Včera jsme oslavili 2 roky společného štěstí! V srpnu svatba!“ oznámila u společné rozesmáté fotografie. 

Koblížkovou znají diváci vedle Pelíšků například i ze slavného seriálu Velmi křehké vztahy. Maryško si zase zahrál v minisérii Božena, v komediích Po čem muži touží 1 a 2, v seriálu Krejzovi nebo v komedii Jak básníci čekají na zázrak. 

Vedle jeho rolí ho ale proslavily i známé kontroverzní kousky. V roce 2014 například radnímu Janu Eichlerovi uštědřil facku kvůli zrušení Činoherního studia v Ústí nad Labem. Policie tehdy čin vyhodnotila jako přestupek.

O rok později zase vzbudil rozruch, když na facebook pověsil fotku z filmu Lidice. Ke scéně, která zachycuje mnohonásobnou popravu, napsal, že by si takhle představoval úklid v Ústí nad Labem, a následoval výčet politiků, které by takto „uklidil“.

Že byl vtip přes čáru, Maryško uznal a osobně se za něj omluvil předsedovi lidických dětí. Nikomu jinému se za něj prý omlouvat nehodlá. 

VIDEO: To nejlepší z Pelíšků!

Video
Video se připravuje ...

To nejlepší z Pelíšků youtube

Fotogalerie
34 fotografií