Poprvé se herečka z filmu Pelíšky pokusila skončit svůj život skokem z okna. Jenže dopadla tak nešťastně, že si poranila nohy. Život se jí potom otočil o 180 stupňů. Následky byly tak vážné, že se prý Dagmar nemohla vrátit do divadla a myslela si, že už s ním navždy bude mít utrum.

Pochroumané tělo jí dávali v nemocnici dohromady zjevně několik měsíců, i když i potom chodila jen o francouzských berlích. A právě na nemocničních chodbách se s ní spřátelila žena, která se na těch samých místech léčila taky.

„Ta zpráva mnou otřásla. Upřímně nemohu pořád vstřebat, že se to stalo. Potkávaly jsme se na chodbách a ve výtahu, nakonec jsme se sblížily,“ popsala bývalá pacientka, která si přála zůstat anonymní.

„Víte, nejdřív toho moc nenamluvila. Zpočátku se bála i s někým jet, ale pak začala komunikovat,“ naznačila, v jak šíleném psychickém stavu se herečka z Pelíšků do špitálu dostala. „Z té hezké ženy, co jsem viděla na fotkách z divadla, zbyl už jen stín. Pak se ale dávala postupně dohromady, ta snaha tam byla,“ dodala.

Jenže příležitost probrat to, co Teichmannovou tak trápí, že si sáhla na život, moc neměly. „Že to udělala, mě vlastně ani tak nepřekvapilo, něco ji muselo strašně trápit, ale ostatní pacienti měli zakázáno s ní na tohle téma mluvit nebo se vyptávat. Nikdo pořádně nevěděl, co se jí odehrává v hlavě, ale doufala jsem, že to zvládne.“

„Přeci jen už se snažila chodit a zlepšila se, přesto bohužel…“ dodala s tím, že se rozhodla mluvit, aby lidi nepsali zlé komentáře. Dagmar ukončila svoje trápení skokem pod metro začátkem dubna. Na nástupišti po ní zbyla taška a francouzské berle.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop.

VIDEO: Herečka z Pelíšků spáchala sebevraždu. Hryc bojuje s leukemií. A zemřela Heda Čechová.

Video
délka: 02:24.24

Herečka z Pelíšků spáchala sebevraždu. Hryc bojuje s leukemií. A zemřela Heda Čechová. Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
7 fotografií