Dominika Branišová sice vypadá naprosto fantasticky, ona ale úplně spokojená není. „Léto je již za rohem a já jsem se rozhodla zamakat na postavě, ať to v plavkách nějak vypadá,“ svěřila se na svém Instagramu, kde sdílela foto v bikinách. Na něm je přitom jasně vidět, že v plavkách vypadá skvěle už teď...

„Co se týče cvičení, tak mi nedělá problém cvičit i dvakrát denně. Horší je má morálka v jídle. Miluju dobré jídlo a k dobrému jídlu i chutné víno,“ přiznala Dominika. 

Podle ní není její momentální forma nejhorší, ale ani nejlepší. Proto se rozhodla jít s kůží na trh a sdílet s fanoušky 28denní cestu, během které chce svou kondici ještě vylepšit. „Mě to donutí se na to za týden nevykašlat a některé z Vás třeba inspiruji k pohybu,“ uvedla. 

Jídelníček nezveřejní

Každý den plánuje zveřejňovat svou pohybovou aktivitu a různé tipy. Ty se ale budou týkat pouze cvičení, a nikoli jídla. Podle Dominiky totiž každé tělo potřebuje něco jiného, a ona navíc nemá žádné odborné vzdělání ohledně výživy. 

„Váhu nepoužívám a ani ji doma nemám. Řídím se raději centimetry, což mi zůstalo ještě z dob, kdy jsem dělala modeling. Aktuálně mám 63 cm v pase a 91 cm přes boky,“ svěřila se. 

Dominika zároveň zdůraznila, že si nemyslí, že je na její aktuální postavě něco špatného. „Ale vím, že vždy je prostor ke zlepšení a mám ráda výzvy,“ uvedla. „Každý by se měl řídit svými pocity a je jedno, zda máte 50 kg, nebo 90 kg. Nejdůležitější ukazatel by mělo být vždy Vaše zdraví,“ vzkázala ještě všem fanouškům. 

Modelka ještě dodala, že jí jde především o vybudování svalů. „Určitě nemám v plánu nějak výrazně zhubnout. Spíše více zpevnit,“ upřesnila. Tak snad se úplně neztratí...

VIDEO: Reklama na koloběžky Crussis s Jaromírem Jágrem a Dominikou Branišovou

Video
délka: 00:30.00
Video se připravuje ...

Reklama na koloběžky Crussis s Jaromírem Jágrem a Dominikou Branišovou CRUSSIS elektrokola & koloběžky

Fotogalerie
70 fotografií