Po půlroční známosti s kadeřníkem hvězd Lukášem Vlačuhou (31) alias Laky Royalem neplánovaně otěhotněla, a tak se pár začal těšit na miminko. Jenže v době, kdy už mívají nastávající maminky rizikové období těhotenství dávno za sebou, přišla krutá rána a modelka potratila.

Jak ale nyní její partner v podcastu Evropy 2 Behind The Scene prozradil, v té době si procházeli peklem ještě větším, než si kdo dokáže představit. Zprávě o potratu totiž předcházela krutá diagnóza, kterou by u tak mladé ženy také nikdo nečekal. „Doktoři na Moravskoslezku jeden týden řekli, že má rakovinu dělohy,“ prozradil Laky s tím, že pak ale diagnózu vyvrátili, a tak už sami s Natálkou nevěděli, čemu mají věřit.

Teprve poté následovala ta další zásadní smutná zpráva, kterou Lakymu z nemocnice volala sama uplakaná Natálka. „Řekla mi, že už není, tak jsem pak dva dny nežil, s nikým nemluvil, nikoho jsem nechtěl vidět. Ani jsem nepřijel za ní. Přijel jsem až třetí den,“ popsal svoji reakci na ztrátu dítěte Laky. „Myslím si ale, že nás to spíše sblížilo,“ dodala sama Kočendová, že tragické období její vztah posílilo, což nebývá vždy pravidlem.

VIDEO: Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované!

Video
délka: 03:08.72
Video se připravuje ...

Miss Kočendová po potratu chlapečka šokovala: S partnerem chtějí 4 vlastní děti a 2 adoptované! Klarisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
42 fotografií