Modelka žijící v italském Turíně čas od času vyzve početnou základnu fanoušků, aby se jí optali, co je zajímá. Padl tak i bolestný dotaz.

Vše odezní

Zarmoucená obdivovatelka české krásky se svěřila, že přišla o miminko a zeptala se Aleny, jestli má také podobnou zkušenost. „Ano, mám. Stalo se mi to před mým prvním dítětem. Všechno trápení ale nakonec odejde,“ podpořila ji Šeredová. Ke smutné události tedy došlo v době, kdy Šeredová žila s italským fotbalovým brankářem Gigim Buffonem (44). I když manželství se záletným fotbalistou nevydrželo, podařilo se nakonec Aleně přivést na svět dva krásné kluky, dnes už puberťáky Louise (14) a Davida (12).

Druhá svatba?

S nynějším partnerem, miliardářem a jedním z dědiců automobilky Fiat Alessandrem Nasim (47), je Šeredová ve vztahu přes sedm let a před necelými dvěma roky porodila vysněnou holčičku Vivienne. Nenechala se tedy zarmoutit prvním nezdarem a nyní coby trojnásobná maminka jen září. Druhé svatbě by se Alena nebránila, druhé manželství prý bývá lepší než první!

Zhubla 9 kilo!

V konverzaci na sociálních sítích se Alena také pochlubila, že se jí konečně podařilo shodit kila po porodu dcerky Vivienne. „Jsem moc šťastná, konečně se mi to povedlo. Bohužel jsem ale zhubla jen devět kilo, můj cíl byl o něco vyšší. Chce to trpělivost, ale musím říci, že bez devíti kil navíc je to super,“ prozradila Šeredová, že se do hubnutí pustila pod lékařským dohledem. A její recept? Nízkosacharidová strava, chcete-li ketodieta.

Video: Kdo je miliardář Šeredové a proč čekali na povolení? A Bohouš Josef šokoval vzhledem!

Video
délka: 03:06.56
Video se připravuje ...

Kdo je miliardář Šeredové a proč čekali na povolení? A Bohouš Josef šokoval vzhledem! Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
68 fotografií