Nadhled a typický humor neopouští Jiřinu Bohdalovou (90) ani po nedávném pohřbu jejího kolegy, režiséra Antonína Kachlíka (†99). Herecká legenda dorazila na červený koberec v laškovné náladě. „Já bych chtěla oslavit i příští rok, přespříští rok i přes-přespříští rok a tak dál,“ přeje si k devadesátým prvním narozeninám nezapomenutelná „Božka“ ze Světáků. A s její vyřídilkou a energií se její přání určitě splní. „To bych měla promyslet, aby mě někdo políbil. Pod rozkvetlou jabloní, že jo?“ reagovala Jiřina na otázku, jestli si potrpí i na oslavu Prvního máje. Podle některých přítomných fotografů se ale prý líbá jedině pod třešní, Jiřina je se smíchem pohotově srovnala: „Tak přijďte!“

„Detektiv Kozák“ ze seriálu Devadesátky vzal s sebou na akci bývalku! „My už spolu dávno nechodíme, ale teď spolu bydlíme a jsme moc dobrý kámoši,“ prozradil nám Kryštof Bartoš (30). „Jsme taková nerozdělitelná dvojka,“ smála se jeho spolubydlící, herečka Karolína Růžičková (23). Kryštof nám naznačil, že svátek lásky spolu ale slavit nebudou, protože by se to nelíbilo jeho přítelkyni! „Stejně budu celý den v divadle, takže to bude spíš svátek práce,“ povzdechl si Bartoš, který teď jde z role do role.

Štěpánka Duchková (49) netajila radost nad tím, že si mohla vyjít mezi lidi. „Je to moc hezký, konečně mám na sobě šaty, tyhle jsou od Táni Kovaříkové. A jsem ráda, že nemusím mít roušku,“ sdělila nám nadšená moderátorka. „Budu pracovat na zahradě a dovleču pak manžela pod rozkvetlou třešeň,“  prozradila plány na První máj Štěpánka.

Do Slovanského domu dorazila i řada dalších hvězd. Například dvojnásobná držitelka ceny Thálie, Tereza Dočkalová„Nemám žádného favorita, nechám se unášet. Doufám, že stihnu co nejvíc filmů, mám hodně práce,“ prozradila Tereza. Že je moderátorka pořadu Kokoti na neděli hodně vytížená, je jasné i proto, že na lásky čas zatím nemá žádné plány: „Díky za připomenutí, asi si budu muset nějaký májový program vymyslet,“ smála se Dočkalová.

Dále dorazili Vendula Pizingerová (50), Zdeněk Podhůrský (63) s partnerkou, modelka Andrea Verešová (41) v dalším dramatickém oděvním kousku a také pražský primátor Zdeněk Hřib (40). Jiří Mádl (35) zasedl letos jako porotce soutěže, a tak neměl ani minutku na rozhovor.

Video: Pinďour Langmajera, přešlap Verešové. Jak si podle odborníka vedou české celebrity na sociálních sítích?

Video
Video se připravuje ...

Pinďour Langmajera, přešlap Verešové. Jak si podle odborníka vedou české celebrity na sociálních sítích? Aleš Brunclík

Fotogalerie
117 fotografií