Kromě Miss Československo je Pavlína Babůrková první vicemiss Miss Europe 1992 a také politička za ODS. Čtyřikrát byla zvolena do zastupitelstva Jevan na Praze-východ, kde žije.

Především je to ale máma pěti dětí. Za svůj úspěch modelky vděčí ústeckému fotografovi Petru Berounskému (65), kterého zaujala už čtyři roky před svým triumfálním vítězstvím.

„Jednak to bylo její výškou 182 centimetrů, jednak dokonalou koordinací pohybu. Jako jediná vysoká dívka se nehrbila a navíc se chlubila, jaký má při své výšce přehled,“ vzpomíná Berounský, ve kterém Pavlína okamžitě našla kamaráda a spolupracovníka.

Naposledy se ale pracovně sešli v roce 2001 při přípravě kalendáře. Babůrková tehdy upřednostnila rodinný život. Chlapa před tím přebrala kamarádce Lucii Bílé (56).

VIDEO: Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Pravda o jejich vztahu!

Video
Video se připravuje ...

Lucie Bílá s partnerem Radkem Filipim v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka: Pravda o jejich vztahu! FTV Prima

Ta ji pozvala na společenskou akci a na ní se Pavlína bezhlavě zamilovala do Lucčina partnera, producenta Petra Kratochvíla (70), se kterým Lucie už tehdy měla syna Filipa (27). Kratochvíl se nechal svést, přivedl Pavlínu do jiného stavu a Bílá se s ním okamžitě rozešla.

Petr Kratochvíl si Pavlínu nastěhoval do vily do Jevan, kde žil s Lucií Bílou, a vzal si ji. Vyženil tak jejího syna z prvního manželství a pořídili si další čtyři děti. Z Pavlíny se stala žena v domácnosti a modeling už jí nic neříkal.

Fotogalerie
65 fotografií