Podle informací Blesku se nová Stropnického partnerka jmenuje Markéta Horňáková a na pracovišti v Tel Avivu, kde pracuje od roku 2016, je oficiálně vedena jako konzulární asistentka. Na vysněného muže si prý brousila zuby už od jeho nástupu na ambasádu před téměř čtyřmi lety.

Chlubila se, že ho určitě rozvede, dokonce se na to mezi kolegy vsázelo. Za Stropnického prošla výběrovým řízením na vyšší post a od té doby dělá kariéru,“ tvrdí zdroj, který je se zákulisím českého velvyslanectví důvěrně obeznámen.

Nevidí budoucnost

Žilkovou anonym nepřekvapil. „Podobné anonymy o jeho vztahu na ambasádě dostávám často. První před třemi lety a v posledních měsících znova. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Doposud je vyvracel.“

Tomu, že se Stropnický chce rozvádět kvůli někomu třetímu, nasvědčovala i formulace z jeho e-mailu Žilkové, v níž manželce před časem – pro ni překvapivě – oznámil, že už pro ně dva nevidí budoucnost. „Napsal mi, že případný nový vztah je toho důsledkem,“ uvedla již tehdy herečka.

VIDEO: Veronika Žilková slavila 60: Dostala knihu a dvě děti!

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková slavila 60: Dostala knihu a dvě děti! David Turek

Podle zpráv z Izraele je nový vztah Stropnického na pracovišti veřejným tajemstvím, Markéta je prý dokonce často hostem v jeho rezidenci. Žilková už o něm ví také.

Milenku přiznal

„Asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky. Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal. Víc to na žádost manžela nebudu komentovat,“ řekla Blesku Žilková s tím, že ona se rozvádět nechce a další postup bude muset zvolit Stropnický.

Na to, že by jeho podřízená již v rezidenci velvyslance bydlela, nemám co odpovědět. Máme tam s Kordulkou stále své osobní věci, protože jsme předpokládaly, že po otevření hranic v březnu 2022 proběhne dle možností návrat za otcem,“ říká herečka. „Pokud to tak je, bylo by to proti všem bezpečnostním předpisům, nařízením a diplomatickému protokolu. V rezidenci smí bydlet pouze rodina velvyslance,“ krčí Žilková rameny.

Blondýnu mění za blondýnu

Je evidentní, že Martin Stropnický je vysazen na křehké blondýnky. S exmanželkou Lucií Borovcovou (65) se rozvedl hned dvakrát. Poprvé to bylo kvůli Daniele Kolářové (75), podruhé kvůli své stále ještě manželce Veronice Žilkové. A tu teď opustil a zaláskoval se do další blondýny Markéty. A ženy Stropnického nemají stejnou jen barvu vlasů, mnohé mají společného i ve fyziognomii.

Více o manželství Veroniky Žilkové a Martina Stropnického čtěte v autobiografické knize Dělte dvěma, k dostání na ikiosek.cz s dopravou zdarma!

Fotogalerie
56 fotografií