Přestože je proklatě sexy a své vnady dává ráda často na odiv, není to žádná Barbie, která by jen seděla a čekala na prince, který uspokojí všechny její potřeby. Herečka je žena činu, a tak v době lockdownu neváhala a absenci divadelních představení nahradila prací za kasou v samoobsluze.

Tím to ale tehdy nekončilo. Přestože se divadla znovu otevřela a ona se může opět realizovat jako herečka, našla si další práci v oboru investic a realit. Dokonce pak přiznala, že v tichosti koupila apartmán v Karibiku, který začala pronajímat. Tím to ovšem nekončí!

Loni na podzim si kráska, která se na muže neupíná, přestože by jí splnili, co jí na očích vidí, pořídila vlastní domeček. A nejvíc se momentálně věnuje zahradě. „Už mám vykolíkovaný bazén, což byla vždy moje idyla mít zahradu s bazénem. Takže teď budeme hrabat díru do země, a ještě na vodní jímku a dešťovku. Mám k tomu objednáno 12 tun zeminy s travním semenem, tak se směji tomu, co si holka z paneláku objednává,“ řekla pro Super.cz sexbomba Bára Mottlová, co ji zaměstnává ve volném čase. Kromě úprav bydlení, kterým se zatím nepochlubila, si volný čas užívá na bikram józe, běháním či v posilovně. A na její postavičce je to jistě znát!

VIDEO: Bára Mottlová: Více hraju komické fifinky, snad budou i vážné role

Video
Video se připravuje ...

Bára Mottlová: Více hraju komické fifinky, snad budou i vážné role David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
84 fotografií