Není to tak dlouho, co Dara Rolins byla u Pavla v Itálii, ale kvůli vystoupení se musela vrátit do Česka. A tak fotbalista na revanš strávil týden u ní doma v Tuchoměřicích, kde došlo i k neplánovanému setkání. Nedvěd si totiž poprvé podal ruku s Dařiným ex a otcem dcery Laury Matějem Homolou (48).

„Bylo to v neděli, když si Matěj přišel pro Lolu. Při té příležitosti ho ona sama pozvala k nám na kávičku s tím, že je u nás i Pavlík a že bychom chtěly, aby se chlapi seznámili,“ prozradila Dara, kterou setkání velmi potěšilo.

„Stáli o to oba, jak Matěj, tak Pavel. Chtěli to i kvůli Lauře, aby jeden i druhý byli v pohodě, protože s ní aktuálně i Pavel tráví spoustu času. A aby i Matěj znal muže, který nám oběma vstoupil do života,“ dodala zpěvačka. Ale překvapivě dal společnou fotku na sociální síť Homola!

VIDEO: Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

Video
délka: 03:43.56
Video se připravuje ...

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy? Markéta Reinischová

„Nový partner Dary a parťák dcery Laury Pavel Nedvěd je veskrze sympaťák a bylo mi ctí se s ním seznámit. O fotografie s někým většinou nežádám, ale tady jsem musel využít, až skoro zneužít situace. Protože, jak mi potvrdí asi každý, kdo cestuje, většina obyčejných lidí ve světĕ o Český republice neví zhola nic a dlouho by ji hledali na mapě. Ale velmi často si v zemích, kde se kouká intenzivně v bedně na fotbal (což je sakra zemí), naši republiku spojují se třemi jmény - Pavel Nedvěd, Milan Baroš a Petr Čech,“ okomentoval fotku frontman kapely Wohnout.

„ ,Odkud jsi?‘ ,Z ČR…‘ ,Aaaa, ooo, si, yes, da, Pauel Nedved, Milan Baros, Pítr Čék…‘ Na kdejaký jihoamerický hranici, benzince někde v Turecku, v hospodě v Africe, nemluvě o Evropě, znají chlapi tyhle naše fotbalisty. Takže tahle fotografie ve světě otevírá dveře víc než cokoliv jiného a dá se díky ní navázat přátelství na mnoha místech, kde by to jinak třeba drhlo. Pohoda,“ pokračuje Homola.

Tady se ukazuje, jak to může fungovat, když mají chlapi ko*le na správném místě a nepotřebují se na jednom dvorku o svou slepici bít jako kohouti…

Fotogalerie
72 fotografií