Neděle 22. května 2022
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno 22°C

Mašlíková, Rolins, Bezděková a další krásky: Utekly před covidem k moři!

/
 • Mašlíková, Rolins, Bezděková a další krásky: Utekly před covidem k moři!
  27. ledna 2022 ● 19:00

  Nejen před zimou, ale i před covidem pláchly mnohé krásky za sluncem a slanou vodou. Hana Mašlíková (39) třeba tráví rodinnou dovolenou v Ománu. A nezapomíná tam ani na plážovou akrobacii s manželem André Reindersem (40). A kam zmizely další krásky?

 • 1.

  Hanka Mašlíková

  Pro zimní oddech si Mašlíková vybrala luxusní resort v Ománu, kde po znovuobnovení vztahu s manželem, se kterým žili rok v odloučení, vrkají i se synem Andreasem (4). Rozhodně se ale jen neválí u bazénu, ale zkoušejí i nové triky v párové akrobacii, tzv. acro józe.

   

  Tuto tradici odstartovala Hanka s Andrém v roce 2015 a od té doby vypilovali cviky téměř k dokonalosti. „Udělali jsme si z toho výzvy na dovolené a už sedm let se tím bavíme na každé dovče,“ řekla Mašlíková s tím, že »držkopádů« bylo mnoho. „Ten pocit, když se nám pozice povede, je skvělý,“ popsala modelka a moderátorka, která nyní zveřejnila snímek hodný profíků.

   

  „Tohle je zatím naše nejnáročnější pozice z Ománu, dala nám fakt zabrat,“ napsala Hanka k akrobatickému triku, kde se Andrého drží jen za nohu, zatímco ji partner tříma ve vzduchu za ramena.

   

  Na vysoustružená těla obou aktérů je radost pohledět. Na Hančině těle bychom nenašli snad ani gram tuku a na Andrého břišních svalech, které má vypracované z kariéry zápasníka MMA, by se dalo dříví štípat.

 • 2.

  Simona Krainová

  DESTINACE: SRÍ LANKA

  Na sluncem zalitý ostrov Srí Lanka vyrazila Simona (48) i s manželem Karlem Vágnerem ml. (46). Kdo by ale čekal dovolenou plnou luxusu, jak je u modelky zvykem, tak se pořádně mýlí. Spíš naopak. Krainová na ostrově podstupuje pořádně drsný detox, medituje a celkově si dává tělo do pořádku.

   

  „Můj únik ze stresu běžného života mi neskutečně pročistil mysl, zbavil tělo toxinů, ale hlavně naprogramoval moji hlavu na jiný systém,“ pochvaluje si blondýnka proces očisty, i když první dny byly hodně náročné.

   

  Mimo celkové očisty je Simoně samozřejmě odměnou i nějaké to kilo dole. Takovou luxusní postavu snad neměla ani v počátcích své zářné modelingové kariéry.

 • 3.

  Dara Rolins

  Obvykle prchá před českou zimou na milovaný ostrov Bali. Poprvé po sedmi letech ale změnila destinaci a její letadlo dosedlo na romantických Maledivách.

   

  „Poslední roky je vše jinak, ale nevadí. Věřím, že se podmínky opět změní a tento rok konečně Bali navštívím. Aktuálně vás zdravím z místa, které jsem navštívila úplně poprvé v životě. Maledivy,“ napsala zpěvačka Dara Rolins (48). Jestli je s ní v ráji také její nový partner, fotbalista Pavel Nedvěd (49) ,zatím neprozradila.

 • 4.

  Tereza Budková

  Do zámoří, konkrétně na prosluněnou Floridu, vyrazila s partnerem, hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem (34). Jak je už ale u nich zvykem, své soukromí si bedlivě střeží a společných snímků se nedočkáme. Modelka tak pózuje osamocená na pláži, zatímco hokejista tráví čas s přáteli.

   

  „Vysněné místo! Jsem ráda, že to i přes tuhle dobu to vyšlo,“ napsala první vicemiss z roku 2009. Dovolenou netráví jen v mořských vlnách, ale vydala se i na výlet do Orlanda, kde se nachází Universal Orlando Resort a hlavně sídlo Harryho Pottera v Bradavicích.

 • 5.

  Andrea Bezděková a Denisa Pfauserová

  Dobrodružnou povahu mají obě v krvi. Modelka s herečkou si zabalily jen krosny a »nalehko« vyrazily do Dominikánské republiky. V karibském ráji je pro ně každý den velkou výzvou, protože nikdy neví, kde složí hlavu přes noc a dorozumívání na ostrově také není úplně jednoduché.

   

  „Hru Activity znáte? My ji tady s místňáky hrajeme každý den. Je to skvělý, obzvlášť když se nám pantomimou snaží vysvětlit, jak se dostat na druhý konec ostrova,“ popsala královna krásy z roku 2016, která si ale jinak s princeznou Řachandou ze stejnojmenné pohádky vychutnává dovolenou plnými doušky.

  Fotogalerie
  89 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

abcdefghijkl: To jsou ty samé kravky co bečely, že jim stát musí platit za kovidové opatření, protože nemají peníze? A už zase cokoliv vydělají hned utrácí za radovánky. Komedianti!

(27. 01. 2022 21:40)

jonn: Chudinky a pak nemají peníze .

(27. 01. 2022 20:46)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
BAZAR
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy