Kvůli poruše vodovodních řadů bylo v tomto týdnu ochromeno několik městských částí v Praze. „Havárie vody na Praze 13 se nevyhnula ani nám,“ napsala bývalá manželka Leoše Mareše Monika, která se stará o dva náctileté syny Jakuba a Matěje. „Přistavená jedna pidi cisterna pro celé okolí,“ stěžovala si Marešová. 

A chaos panoval i v domácnosti herečky Alice Bendové. „Až osmdesát tisíc domácností si to dneska neopláchne,“ napsala pod fotkou z kuchyně na svých sociálních sítích.  „Ano, na Praze 5 došlo k havárii vody. A děti jsou šťastné jako blecha, nejdou totiž do školy. A my tu máme bordel jako v tanku, a tak si pustíme télu, dáme si neumytý hňápy na sedačku a fertyg,“ brala vše s nadhledem sexy Bendová, která se prostě z neumytého nádobí nehroutila. 

Domácnost šla stranou u Olgy Menzelové, vdově po Jiřím Menzelovi (†82). Té totiž odstávka pitné vody nedovolila takovou tu nejvíc nezbytnou záležitost pro každou ženu - umýt si hlavu.  „Dnes jsem jela do práce s mastnou a šedivou hlavou. Už to není ani na culík, ale jen na copán. Ještě, že to jde... Dva dny nám na Praze 13 netekla voda,“ popsala Menzelová, jak to bez životně důležité tekutiny vypadalo u nich doma. „Musím říct, že to byla docela výzva. Ta samozřejmost, že otočíte kohoutem a voda teče. Že spláchnete toaletu a ono to funguje. Umyjete hrnek, uděláte si čaj... A nic z toho najednou nejde. Stalo se to večer. Měli jsme pro ten případ balík pitné vody v garáži a také možnost s dětmi jít jinam, ale rozhodli jsme se, že to neuděláme. Myly se v lavoru studenou užitkovou vodou, kterou druhý den poskytli hasiči,“ popisuje neobvyklé zážitky, které prožily její děti, Olga Menzelová.

Určitě se z toho nikdo nehroutil, vodovodní řád zase funguje a desítky tisíc domácností už mají vodu zpátky, stejně tak jako naše celebrity. 

VIDEO: Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa, co zhubl 14 kilo!!

Video
délka: 03:50.08
Video se připravuje ...

Alice Bendová: Já stará bába vedle chlapa co zhubl 14 kilo 

Fotogalerie
50 fotografií