Poprvé mladá kráska představila svého kluka na začátku března na slavnostní premiéře filmu o Batmanovi. A že se nejednalo jen o kamaráda, svědčil fakt, že Ondřej svou lásku držel něžně okolo pasu a Anička vedle něj zářila jako sluníčko.

V pátek Anička doprovodila svého muzikanta i na koncert do pražského klubu, kde pak spolu zapózovali na pódiu v krkolomném tanečním záklonu. Společné snímky okomentovala zamilovaná dvojice jen srdíčky a Anička předvedla nové kudrnaté háro, které jí pořádně sekne.

Vzhledem k tomu, že má dcera slavného hereckého páru talentu na rozdávání, možná se dočkáme i společné písně. Před dvěma roky si už zahrála ve videoklipu Den a noc Jakuba Moulise (23), který si v soutěži The Voice Česko Slovensko vyzpíval druhé místo.

Anička je také velice úspěšnou influencerkou. Jen na síti TikTok má přes milion sledujících z celého světa.

S tatínkem se Aničce zatím nepoštěstilo si zahrát. Jak už ale Jiří Dvořák řekl dříve, celkem by ho zajímalo, jak by jim to na place fungovalo či naopak. Jednou už to málem vyšlo, a to v seriálu Hlava Medúzy, kde Anička hrála asistentku s klapkou a Jiří hlavní roli vyšetřovatele.

Společné natáčení ale neměli. I v této malé roličce Anička předvedla, že herecké geny jsou opravdu silné. „Je pravda, že ji kamera a objektiv mají rády. Upřímně se mám čím chlubit,“ řekl pyšně Jiří.

VIDEO: Bára Munzarová před novou rolí: Operace ramene!

Video
Video se připravuje ...

Bára Munzarová před novou rolí: Operace ramene! Markéta Reinischová

Fotogalerie
67 fotografií