Některým divákům to přišlo přes čáru, prý se do takovéhle show politika netahá. „Je to smutné. Tolik roků Šíp drží koncept, který se zatím neokoukal, a pak mu dva extroverti zkazí to, co roky budoval. Není třeba útočit, stačí se nedívat. Škoda ale, že pak spadnou čísla sledovanosti a Šíp nestihne si spravit reputaci. Co skončí dřív? Pořad? Nebo válka? To druhé vypadá na měsíce,“ okomentoval jeden z uživatelů na facebooku volbu oblečení dvojice herců – ti oblékli trička s nápisy v azbuce.

Jednalo se o modrá trička a na nich žluté nápisy – Sláva Ukrajině a Rusko bez Putina

Zatímco fanoušci Všechnopárty se hroutí a vyhrožují, že pořad přestanou sledovat. Moderátor Karel Šíp se svých hostů zastal. 

Dva mladí herci, dvě trička, kterými projevili svůj názor. Nic víc. Jinak na to téma v celém pořadu ani slovo. A já žasnu, jak tahle nevinná věc dokáže vyvolat vlnu nenávisti u některých diváků, kteří hrozí, že se kvůli tomu na pořad nehodlají nadále dívat. Prosím vás, nedívejte se! Na slušné diváky se i nadále budu těšit,“ zareagoval na nechutné útoky Karel. 

VIDEO: Někdejší alkoholik Slezáček přiznal: Partnerka před ním schovává lahve! On ale všechny skrýše zná

Video
délka: 06:01.48
Video se připravuje ...

Někdejší alkoholik Slezáček přiznal: Partnerka před ním schovává lahve! On ale všechny skrýše zná. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Věřím, že taková reakce dokáže člověku trošičku pokazit náladu, ale Vy jste, pane Šípe, člověk, který se nad pár hloupými lidmi dokáže povznést. Popsal jste to přesně, ať se nedívá, komu se nelíbíte. Jak jednoduché a prosté. Nakonec ‚blahoslavení chudí duchem‘ ... je na tom světě různá čeládka. My se na Vás díváme s manželem velmi rádi, nenecháme si ujít ani pátek ani sobotní opáčko. Jeden z nejlepších, ne-li úplně nejlepší zábavný pořad! Zdravím,“ souhlasí s moderátorem věrná divačka na sociální síti.

Fotogalerie
34 fotografií