Lukáš Hejlík se podělil se svými fanoušky a sledujícími na sociální síti. „Hm, ve chvíli, kdy jsem si fakt myslel, že já, kterej potkává každej den 100 lidí denně, už kovid nechytím, jsem ho přece jen lapil,“ napsal herec ke snímku dvou pozitivních testů.

Naštěstí to vypadá, že nemoc u něj nebude mít příliš závažný průběh. „Průběh je sice úplně v klidu, ale přišel jsem o týden jarňáků na horách s Vojtou, Klárou a Eu,“ dodal s tím, že ve volných chvílích, které tráví v izolaci, poslouchá podesty o válce na Ukrajině a také se věnuje přípravě nového projektu.

Zároveň uznal, že jeho žena Veronika, která tvrdí, že nedokáže sedět, má pravdu a prozradil, že za jeden den nachodil po bytě 3000 kroků a to už je docela slušná procházka, snad tedy bude on i jeho žena brzy fit.

Lukáš Hejlík, kterého si můžete pamatovat z oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Ošklivka Katka, Terapie nebo z filmu Deníček moderního fotra je zároveň autorem projektu scénického čtení Listování a projektu, který se věnuje české gastronomii Gastromapa Lukáše Hejlíka.

Video: Gastrošílenec Lukáš Hejlík: V restauracích už projedl miliony! Ale taky na tom vydělal

Video
délka: 02:47.88
Video se připravuje ...

Gastrošílenec Lukáš Hejlík: V restauracích už projedl miliony! Ale taky na tom vydělal Markéta Reinischová

Fotogalerie
36 fotografií