„Láska v žádné formě, ať je to láska mateřská, manželská, milenecká, není samozřejmostí…  Musí být člověk slušný hodný obětavý, upřímný… Umět dávat i brát a hlavně opravdu milovat a mít srdce čisté… Děkuju za svoji rodinu… Tu, která mě miluje a neurazí, neokrádá, nelže, nepodráží mi nohy…,“ napsala Monika Binias ke snímku, na kterém ona s manželem i její rodiče vypadají velmi spokojeně a šťastně.

Nutno říci, že ač je její mamince Jindřišce Mikuškové už přes 70 let a je hned několikanásobnou prababičkou, její věk by jí nikdo nehádal. „Mamka vypadá super, geny prostě máme v rodině,“ prozradila už dříve Monika deníku Aha, v čem tkví kouzlo její krásy.

Poněkud smutný je ovšem fakt, že ač Monika vychvaluje skvělé vztahy s vlastními rodiči, její vztah s vlastními dcerami je na bodu mrazu. S Ornellou Koktovou (29) se nevídá už dlouho a vztah s mladší Charlotte (25) vzal zřejmě také za své, alespoň by tomu nasvědčoval fakt, jak se Monika do Charlotte pustila kvůli jejímu hubnutí. Tvrdí totiž, že Charlotta si kromě diety a cvičení k vysněné postavě pomohla i zmenšením žaludku a toto tvrzení se její dceři pochopitelně nelíbí.

Monika momentálně žije v Německu, kam se odstěhovala za svou láskou Petrem, který se živí jako hokejista. Ona sama se v současné době vrhla na byznys a za úplatu radí ženám, jak dosáhnout vysněné postavy a jak dosáhnout v životě štěstí.

Video: Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video
délka: 02:00.00
Video se připravuje ...

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku« Lukáš Červený

Fotogalerie
39 fotografií