Rodačka z Děčína vystudovala herectví v New Yorku a Paříži. Pár roliček už má za sebou. Nejvýznamnější je asi postava novinářky v oscarovém trháku Edith Piaf (2007).

Bohužel se teď nabídky moc nehrnou, a tak vzala blondýnka osud do vlastních rukou. „Řekla jsem si, že si hereckou příležitost vytvořím sama. Sháním finance na film podle románu Victora Huga Devadesát tři. Potřebujeme tak pětadvacet milionů eur,“ svěřila se Němcová během natáčení dnešních 7 pádů Honzy Dědka. V přepočtu k aktuálnímu kurzu eura to vychází na 609 milionů korun!

Pavlína rozhodně nemá malé cíle. „Oslovila jsem Johna Malkoviche, ten se vyjádřil kladně. Jsou tam tři mužské role a jedna ženská, tu budu hrát já, proto to dělám. Ale nemůže to moc dlouho trvat, protože pak už budu úplně stará,“ zasmála se modelka.

Do smíchu jí ale moc není. Už je totiž hotový scénář a má koupená autorská práva, jen miliony stále chybí…

Vedle herectví se Pavlína věnuje také navrhování šperků. „Byla jsem odmalička snílek a vždycky mě táhl design. Před pár lety jsem si řekla, že zkusím vytvořit kolekci šperků, a tak jsem se do toho pustila,“ prozradila Němcová.

VIDEO: Topmodelka Pavlína Němcová: 32 let v modelingu díky Karasové! Syn se vrátil do Čech.

Video
Video se připravuje ...

Topmodelka Pavlína Němcová (48): 32 let v modelingu díky Karasové (71)! Syn (30) se vrátil do Čech. Markéta Reinischová

Fotogalerie
45 fotografií