Jestliže je příležitost, milovník krásných žen Felix Slováček po ní okamžitě skočí. Z party na party. A protože mu ve čtvrtek večer společnost nedělala manželka Dáda, se kterou nemá vztah úplně růžový, našel si muzikant mladší „kousek“.

Na narozeninový mejdan Jana Přeučila do Lucerny, jehož součástí byl i celovečerní film, který dostal herec ke svým k 85. narozeninám, přišel Felix Slováček sám. Prý chtěl jít se svou ženou, ale ta byla otrávená z vichru a deště a nechtělo se jí opouštět vyhřátý dům, takže se Felix jednoduše poohlédl po jiné společnosti.

S partou přátel se z Lucerny vydal ještě na jiný mejdan. Vždyť noc byla mladá a Felix byl plný síly. Když se pak objevil v Kotvě, už se kolem něj točila mladá kráska, která ho pak doprovodila na střešní bar. Felix je ve svém věku stále jako mucholapka a krásné ženy mu zřejmě nedokážou odolat. A právě tak i mladá blondýna na vysokých podpatcích.

VIDEO: Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem!!

Video
délka: 03:48.83
Video se připravuje ...

Nerozhodná Dáda Patrasová: Ostrá slova o Felixovi! A Valentýn slavila s Italem Vitem. Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Že to není doma úplně ideální, řekla Blesku Dáda už před několika dny. „Jsem pořád na vážkách. Na těch sedm let, co se tahal s tou paní, se nedá jen tak zapomenout. Pořád se to ve mně pere. Víte, on je Felix obojživelník, který se všem situacím přizpůsobí, ale já ne,“ prozradila královna dětských srdcí.

Fotogalerie
47 fotografií