Roman Vojtek má z předchozího manželství s Terezou dceru Editu (11) a syna Benedikta (5) a obě děti má ve střídavé péči. S muzikálovou zpěvačkou Petrou se radují ze syna Nathaniela, kterému je 14 měsíců. 

To, že spolu čekají potomka, zamilovaný pár dlouho tajil, a tak Petra zveřejňuje fotky z doby těhotenství zpětně a vzpomíná, jak to tehdy prožívala.

Za chvilku to budou 2 roky, co jsem zjistila, že jsem těhotná. Nechcete mi to kolikrát věřit, ale moje těhotenství bylo opravdu krásné. Měla jsem velké štěstí. Hlavně těsně před porodem (covid dobrodrůžo), to při nás stáli všichni svatí. Ale!!! Pamatuju si, jak jsem nechtěla utrácet za nový hadry. Tak jsem si hned rovnou všechno objednala ve velikosti XL, protože budu jak velryba, že jo. Twl, taková blbost!

VIDEO: Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou!

Video
délka: 04:07

Dvojnásobný táta Roman Vojtek: O dětech s druhou manželkou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Všechno mi bylo velký i ve 40tt. Těšila jsem se na každou návštěvu u doktorky. Zároveň se teda i bála, ať je vše ok. Ale každý ultrazvuk jsem brala jako naše malé randíčko,“ svěřila se na Instagramu Vojtková

Vybavuju si, jak jsem každý trimestr jedla něco jiného. V prvním mi nebylo moc dobře, ale chtěla jsem hlavně zeleninu. Ve druhém trimestru zase pořád jen flákotu. A ve třetím všechno. Co bylo nekonečný?…no přece čůůůráááníí. Taky jsem měla krásnou pleť a snad poprvé v životě hustý vlasy,“ tvrdí muzikálová kráska, která by ještě jedno dítě chtěla, ale manželovi se už do čtvrtého moc nechce. 

Fotogalerie
40 fotografií