Petra Vojtková razantně změnila image. Dlouhé kadeře, kterými se řadu let pyšnila, nahradil sestřih podstatně kratší. Manželka herce Romana Vojtka, známého například z divácky velice oblíbeného retro seriálu Vyprávěj, o svém novém účesu dokonce nechala hlasovat i své followery na sociální síti: Přestože mnozí se přimlouvali za to, aby zkrátila jenom konečky, většina z nich se vyslovila pro mikádo.

„Jdu shodit to dlouhý páčo. Stejně mám pořád jen bobek nahoře a už je to nůďo. Takže jdu zkracovat, chce to změnu,“ svěřila se na instagramu muzikálová hvězda, co se proslavila v muzikálech Tarzan či – trochu paradoxně – Vlasy. Ty však pojednávají o éře hippies, ne o návštěvě kadeřnictví. Rovné mikádo tak akorát po ramena jí velice sluší, jak se shodli její fanoušci. A radost z něj má i sama Petra. „I feel like rockstar mamma,“ napsala ke své přeměně. 

VIDEO: Vojtkova (tehdy ještě jenom snoubenka) Petra Vraspírová: S Romanem se milujeme velmi často!

Video
Video se připravuje ...

Vojtkova snoubenka Vraspírová: S Romanem se milujeme velmi často! David Turek, Lukáš Červený

„Jsem nadšená, i když jsem teď zmokla. Prý vypadám na ‚twenty something‘. Dííík.“ Je pravda, že s kratšími vlasy skutečně omládla. To, že má „na krku“ tři křížky a je maminkou syna Nathaniela (10 měsíců), by jí rozhodně nikdo netipoval. „Říká se, že ‚dlouhý vlasy, krátký rozum.‘ Tak teď… teď ho mám ještě kratší,“ žertovala Petra. „S věkem už budu vlastně jenom zkracovat, až skončím na osmi centimetrech, šedivá a s modrým přelivem.“

Fotogalerie
101 fotografií