Interpretka hitu Borůvková se tři roky po zásnubách rozešla se svým partnerem, s nímž žila 18 let. První krizi už prodělali na jaře roku 2020, tu další už jejich vztah nepřežil. To, že se něco děje, prozradila sama zpěvačka na sociální síti tím, že si změnila status ze zasnoubená na nezadaná.

„S Mirkem jsme se rozešli, ale více to rozebírat nechci,“ řekla Blesku. Podle Kolodzieje šli od sebe symbolicky na Silvestra. „Tak, abychom do nového roku vstupovali každý sám za sebe. Ten vztah nefungoval už dlouho. Drželi jsme to kvůli Dominikovi (syn exmanžela Rezkové Jiřího Brabce, poz. red.),“ řekl podnikatel a producent.

Dotaz, zda má Rezková novou známost, nechal bez odpovědi. První krizi prožil pár v době, kdy u sebe nechal bydlet Dominiku Gottovou (48), která se na přelomu let 2019 a 2020 vrátila do Česka.

Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) jednu noc usnula s cigaretou v puse a od požáru v jejím pokoji málem chytil celý dům. To vyústilo k odstěhování Gottové do Prahy. Odtud se pak loni v květnu odstěhovala zpět do Finska.

VIDEO: Šárka Rezková o Dominice Gottové: Lituji, že jsme jí pomohli!

Video
délka: 12:13.20
Video se připravuje ...

Šárka Rezková o Dominice Gottové: Lituji, že jsme jí pomohli! Luboš Procházka, Lukáš Červený

Fotogalerie
33 fotografií