Trend otužování mezi českými celebritami nabírá na síle. Ač nic nenasvědčovalo tomu, že trendu podlehla i oblíbená herečka Jitka Čvančarová, opak je pravdou.

Na sociální síti se herečka, která je kromě svého hereckého umu známá i svými ženskými přednostmi pochlubila pořádně ledovou koupačkou. Led na zamrzlé nádrži nejprve zkušeně rozbila polenem a pak už si jen užívala koupel, při které si dokonce prozpěvovala.

Nutno říci, že v jejím případě nešlo o pouhé smočení v ledové vodě, ale podle všeho šlo o řádnou koupel. Pánské osazenstvo její fanouškovské základny bude zřejmě ještě nadšenější, protože z videa je jasné, že herečka se neobtěžovala oblékáním minimálně horního dílu plavek, zda oblékla alespoň spodní díl, zůstává záhadou.

Její odvážný počin okamžitě na instagramu získal tisíce srdíček. „To jsi hustá! Klobouk dolů,“ ocenila Jitčin odvážný počin zpěvačka Monika Absolonová, které herečka odpověděla jen stručně „pojď“. Tereza Brodská pomocí emotikonů vyjádřila úžas a potlesk. A komentář si neodpustila ani Eva Decastelo, o které se dá říci, že v otužování už patří mezi pokročilé. „Dobře ty,“ napsala Eva stručně.

Video: Jitka Čvančarová: Po kojení se mi odvápnily kosti! A pak to přišlo...

Video
délka: 01:19.36
Video se připravuje ...

Jitka Čvančarová: Po kojení se mi odvápnily kosti! A pak to přišlo... Gábina Maryšková

Fotogalerie
66 fotografií