Petr, kterého proslavila role v seriálu Život na zámku, oslavil v létě třetí svatbu s o 13 let mladší Evou, s níž má již ročního synka Tomáška. Už na obřadu, který se odehrál na břehu Lipenské přehrady, byla nevěsta těhotná, i když to nebylo vidět.

Teď už svůj požehnaný stav rozhodně neskryje, naopak hrdý nastávající tatínek se na Štěpána pochlubil, že se mu opět narodí syn. „Brácho, jseš tam? Naši mi půl mého života tvrdí, že ano, ale já vidím jen mámu s břichem!,“ napsal na sociální síť Hradil k roztomilé fotce.

Kromě Tomáška a třetího synka, co je zatím v břiše, má pak Petr ještě dospělého syna z první ženou Markétou, která mu hrála partnerku i v Životu na zámku. Nejstarší potomek dostal jméno po tátovi - Petr. Navíc si ponechal původní příjmení Rajchert.

Hradil, který patřil také k zakládajícím členům kapely Chinaski, ale posléze z ní odešel (a zřejmě nepříliš v dobrém), léta žil s herečkou Bárou Srncovou (52). Spolu ale děti neměli a nakonec se jejich vztah loni rozpadl. S novým životem přišlo i (staro)nové jméno - Petr se rozhodl přejmenovat. Proč? „Vrátil jsem se tím do krevního řečiště svojí rodiny. Můj táta se do svých 11 let jmenoval Petr Hradil, po svém otci. Jenže babička se rozvedla, vzala si mého nevlastního děda Rajcherta a donutila všechny, aby se přejmenovali. Celý život jsem tím trošku trpěl a neměl jsem odhodlání to změnit. Až teď,“ vysvětloval již před časem.

 

Video: Sandra Pogodová a Petr Hradil (dříve Rajchert), Bedekr

Video
délka: 03:03.16
Video se připravuje ...

Sandra Pogodová a Petr Rajchert, Bedekr Adam Balažovič

 

Fotogalerie
38 fotografií