Brali se po pětileté známosti v roce 2006. Podle informací Blesku žijí už nějakou dobu odděleně. „Je to pravda, žiju a hledám svůj život. A zařizuji se podle toho, jak to je. Zaplaťpánbůh mám přátele, kteří mě podrží a se kterými se občas vidím, a za to jsem šťastná,“ potvrdila Blesku herečka a malířka, která bydlí nyní na chalupě.

Strašná rána

„Abych řekla pravdu, tak se k tomu nechci moc vyjadřovat. K tomu by se měl vyjádřit Petr. Samozřejmě je to strašná rána po devatenácti letech...,“ povzdechla si Bára. Rozpad manželství se snaží nést statečně. „Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout. A i když se někdo rozhodne tak, jak to třeba nečekáte, musíte to i přesto přijmout...“ naznačila Srncová, kdo stojí za rozchodem. „Jsem člověk, který raději bude žít v pravdě. Takže je to v pořádku. Neležím tady na zemi,“ dodala závěrem.

Tajný důvod

Konec vztahu potvrdil Blesku i její muž. „Ano, rozchod proběhl a žijeme už nějaký čas odděleně. Důvody si ale s dovolením nechám pro sebe,“ vyjádřil se stručně k situaci hudebník, herec a moderátor.

Fotogalerie
21 fotografií