Kvůli pandemii koronaviru jsou velké kulturní akce omezeny. Sem tam sice zpěvačka na jevišti vystupuje, ale jde spíš o menší a charitativní akce. Bohužel, složenky se samy nezaplatí, a tak Heidi kývla na nabídku z Německa.

„Objevili mě Němci, takže naštěstí v této době mám příjem financí,“ řekla Aha! Janků na předání auta výherci projektu Anděl mezi zdravotníky. „Zpívám na otvíračkách jejich prodejen po celé republice,“ vysvětlila zpěvačka. „Samozřejmě bych raději stála na koncertních pódiích a vím, že to není žádná prestiž, ale hypotéka se neptá,“ dodala, proč na takovou nabídku kývla.

Energická zpěvačka známá díky legendárnímu hitu Když se načančám tak má při zpěvu alespoň nějaké obecenstvo a podle reakcí jsou lidé nadšeni. „Prosím, kdy budete v našem městě? Jste skvělá, moc se na vás těšíme,“ psali fanoušci zpěvačce, která snad zastavila čas a vypadá stále skvěle. Přesto má vedle sebe pouze svého čtyřnohého parťáka, knírače Edu. „Chlapi se mě zkrátka bojí, já jsem občas hodně divoká,“ smála se Heidi na závěr.

Stálý příjem se Heidi hodí i z důvodu, že by ráda postupně rekonstruovala 20 let starý dům, kde žije i po smrti manžela – hudebníka Iva Pavlíka (†84). Zatím má za sebou rozsáhlou přeměnu kuchyně, a pokud se znovu omezí kultura, má jasný plán: začít zvelebovat i další místnosti.

VIDEO: Heidi Janků se poohlíží po zajíčcích: Staršího muže bych už nechtěla!

Video
délka: 02:11.88
Video se připravuje ...

Heidi Janků se poohlíží po zajíčcích: Staršího muže bych už nechtěla! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
45 fotografií