Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, bouřka 21°C

Nová štědrovečerní princezna Anna Fialová: Sex na vinohradu! Ukázala i prsa v Lídě Baarové

/
 • Štědrovečerní princezna Fialová: Sex na vinohradu!
  25. prosince 2021 ● 07:11

  Letos se představí coby princezna ve štědrovečerní pohádce Jak si nevzít princeznu, ovšem na kontě má rolí už poměrně dost. V nich předvedla nejen herecký talent, ale leckdy i své ženské půvaby. Kde toho odhalila nejvíc? A co o Anně Fialové (26) možná nevíte?

 • 1.

  Vnučka Limonádového Joea

  Na začátek začněme »rodinnou anamnézou«, Anna má totiž herecký talent již v genech. Její dědeček totiž není nikdo jiný než Karel Fiala (†95), legendární představitel Limonádového Joea. Není tedy divu, že poprvé se Anička objevila před kamerou v osmi letech – a to ztvárnila mladší »já« hlavní hrdinky Laury. Herečka se ale nikdy přehnaně nechlubila tím, kdo je její dědeček. Dokonce přiznala, že se s ním ani o svých rolích neradila. Přesto se jistě měli moc rádi a Fialovou velmi zasáhlo, když loni v říjnu dědeček zemřel.

 • 2.

  Sex uprostřed vinohradu

  Kdo sledoval primácký seriál Vinaři, možná si Annu vybaví v roli mladé Julie. Nejenže si díky seriálu vyzkoušela, jaké to je hrát v kroji, ale také ho v jedné scéně odhodila. A s ním i podprsenku. Čekala ji totiž odvážná scéna sexu uprostřed vinohradu, a to s Buddym v podání Jana Brožka. Právě zde se Anička ukázala nahoře bez.

 • 3.

  Bradavky v Lídě Baarové

  Nahoty se nebála ani v dalším projektu, kde na sebe upozornila – jednalo se o Renčův snímek Lída Baarová, kde si Fialová zahrála Lídinu sestru Zorku Janů. Podobně jako v životě, tak i ve filmovém zpracování si Zorka vzala život vlastní rukou. Ve snímku se nejprve vykoupala ve vaně a pak v lehkém župánku odešla na střechu vily a skočila dolů. Pod bílou látkou jí prosvítaly bradavky, ovšem je možné, že si toho řada diváků v tak napínavý moment ani nevšimla.

 • 4.

  Jako Janžurka i ženou vodníka

  Zajímavé role se Anně nevyhýbají ani na divadle – v roce 2018 například v Divadle Palace proběhla premiéra představení Pension pro svobodné pány, jejíž filmová verze Josefem Abrhámem a Ivou Janžurovou z 60. let patří již mezi klasiky. Anička tak své půvaby mohla na jevišti ukázat mimo jiné i v historickém kombiné. Hereckým partnerem jí byl Patrik Děrgel (32).

   

  S ním se potkává také na prknech Národního divadla, kde oba hrají v představení Kytice. Ona ztvárňuje dceru v baladě Vodník (tedy tou dívkou, která se stane chotí vodníka) a také vdovu v Holoubkovi. Nebrání se ani muzikálům, vídat ji můžeme například v hlavní ženské dvojroli v muzikálu Legenda jménem Holmes v Hudebním divadle Karlín.

 • 5.

  Hříšně krásné číslo v Tváři

  Na televizních obrazovkách ostatně Fialová rovněž předvedla, že ani zpěv a tanec jí nejsou cizí. Vystupovala totiž v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas, a ačkoliv byla tehdy konkurence silná a výhru si nakonec odnesla Hana Holišová (41), Anička se do paměti diváků zapsala především coby zelená »Maska« ze stejnojmenného filmu s Jimem Carreym. Spolu s Petrem Vondráčkem (45) pak ve finále perfektně vystřihli i slavné číslo (I've Had) The Time of My LifeHříšného tance. Ano, včetně zvedačky!

 • 6.

  Skandál s První republikou

  Chvíli to ale vypadalo, že se Fialová stahuje do ústraní. Poté, co zazářila v druhé řadě První republiky coby Irena Valentová, se Anna rozhodla ze seriálu odejít v nabídku na pokračování nepřijmout.

  VIDEO: Anna Fialová se zamilovala do starých aut

  Video
  Video se připravuje ...

  Natáčení První republiky pomalu končí, Anna Fialová se zamilovala do starých aut Adriana Krátká / BPŽ

  Musela tak být přeobsazena a tvůrcům se tehdy podařilo najít její perfektní dvojnici – Slovenku Katarínu Šafaříkovou (35). Jen byla předabována Barborou Šedivou (28). Později se Katarína objevila i v Ordinaci, kde už se mluvila sama – a svůj slovenský přízvuk opravdu neschovávala.

  Anička jako Irena a...

  ... Katarína Šafaříková, která ji nahradila.

 • 7.

  Princezna trdlo

  Letos na Vánoce poznáme Aničku Fialovou zase trochu jinak – coby princeznu v nové štědrovečerní pohádce České televize s názvem Jak si nevzít princeznu. „Princezna Josefína není úplně klasickou princeznou, má v sobě trochu rebelství. Je to trdlo. Na rozdíl od prince, který je sečtělý a všechno si promýšlí, jde ona do všeho po hlavě,“ popsala svou postavu Anna. Jejím princem se stane Marek Adamczyk (33).

 • 8.

  Iveta Bartošová

  Pohádkou to ale pro ni zdaleka nekončí, už teď se na ni můžeme těšit v další zajímavé roli. V novém seriálu o zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) pro Voyo totiž ztvární právě slavnou pěnici, která za života bojovala se závislostí na alkoholu a psychickými problémy a v roce spáchala sebevraždu skokem pod vlak. Jak se s takovou rolí asi Fialová popere?

  Fotogalerie
  127 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

snehulak: Na pohádky se stále rád dívám. Ale sdílím názor vnučky, že jsou při vší modernosti odtržené od života. Ještě jsem neviděl, že by některá z princezen vystoupila z kočáru či seskočila z koně a vyzvala všechny ať se otočí, že se musí vyčůrat. Natož aby se před princem upšoukla.

(27. 12. 2021 13:41)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy