Zatímco dceru Lili (2) přivedla na svět přirozenou cestou, syn Rocky musel na svět přijít císařským řezem. Od začátku těhotenství měla Lela problémy, dokonce skončila v nemocnici, ale pak se vše urovnalo. Porodník navrhl císařský řez a Karlos Vémola si vybral magické datum 1. 12. 2021. Porod proběhl podle plánu, ale menší komplikace nastaly, protože se na předoperačním vyšetření zjistilo, že jsou všichni pozitivní na covid. Karlos s Lilinkou museli do domácí karantény. 

Když Lela porodila, tak jí miminko hned odebrali, takže ještě nevíme váhu ani výšku,“ prozradil krátce po narození syna Rockyho bojovník MMA. 

Večer se už ale Lela ukázala s miminkem v náručí. Druhý den po operaci se vnadná blondýnka konečně postavila na nohy. „Včera se mi podařilo vstát  z postele, i když až napotřetí, ale s pomocí sestřičky jsem došla do vany a osprchovala se. Dát si sprchu je, jak kdyby se člověk podruhé narodil,“ svěřila se fanouškům na sociální síti unavená modelka.

VIDEO: Bijec Karlos Vémola prozradil datum porodu dalšího potomka! Bude u toho?

Video
délka: 02:32.00

Bijec Karlos Vémola prozradil datum porodu dalšího potomka! Bude u toho? Markéta Reinischová

Mám ještě kašel, a když zakašlu, tak si musím držet ránu po císařským řezu. Opravdu to moc bolí, ale určitě to bude lepší,“ dodala dvojnásobná maminka, která má naštěstí lehký průběh covidu. O krásku je dobře postaráno, v krabičce dostala své oblíbené jídlo - rajskou omáčku s rýží. 

Jak maminka, tak chlapeček se mají čile k světu, takže už zítra půjdou domů. „Už zítra budou doma. Rocky,“ propálil Vémola na svém Instagramu. 

Chci poděkovat celému týmu sestřiček, doktorů a primářovi MUDr. Hynkovi Heřmanovi z nemocnice Ústav pro péči o matku a dítě za prvotřídní porod, který byl pro mě velmi psychicky náročný vzhledem k tomu, že jsem před pár dny dostala covid,“ odtajnila fanouškům.

Fotogalerie
62 fotografií