Pro Miladu to byl obrovský šok, protože její muž neměl žádné vážné zdravotní problémy a ještě před dvěma týdny společně s přáteli slavili 30. narozeniny Divadla Bez zábradlí. V divadelním baru se bavili a popíjeli víno. Nikoho tehdy nenapadlo, že to bylo naposledy...

Dujka patřil do jednoho z nejstarších šlechtických rodů Bubnů z Litic, a přestože s Miladou žil 20 let, ANO si řekli až v roce 2014 v kostelíku na Hodonínsku. „Vypadalo by trapně, kdyby umřel svobodnej,“ žertovala tehdy Karasová.

Bohužel jejich spokojený a bezstarostný život skončil 17. listopadu, kdy hrabě zemřel. V pátek 26. listopadu se s ním Milada a její přátelé rozloučili v pražském krematoriu v Motole. Obřad byl soukromý.

VIDEO: Milada Karasová: S výběrem modelek jsme na štíru

Video
délka: 01:47.32
Video se připravuje ...

Milada Karasová: S výběrem modelek jsme na štíru Adam Balažovič

Smuteční hosté se začali scházet okolo 14. hodiny a mezi nimi se objevil moderátor Alexandr Hemala s manželkou. 

Po necelé hodině smuteční hosté opustili krematorium, mezi nimi i vdova Milada Karasová. Celá v černém a s černou rouškou na ústech. Ačkoliv ji jistě manželova smrt zasáhla, zdálo se, že se snaží být statečná a usmívá se. Zřejmě to tak bylo poslední rozloučení, jaké by si zesnulý přál, a nic ho nenarušilo.

Fotogalerie
87 fotografií