Na konci září letošního roku zkolabovala zpěvačka Hanka Zagorová ve svém pražském bytě, zatímco její choť Štefan Margita (65) odcestoval do Košic za pracovními povinnostmi. Poté si zpěvačka poležela dva týdny v nemocnici a její zdravotní stav se údajně zlepšil.

Nyní se konečně objevila ve společnosti, když se rozhodla ke spolupráci s Markem Ztraceným. S ním nazpívala nový duet s názvem Vánoční, který bude mít v českých rádiích premiéru už 28. listopadu. Jak ale přiznala, natáčení klipu k vánočnímu duetu si kvůli bolestem neužila tak, jak by si představovala.

„Trpím strašně, ale opravdu jen kvůli němu (Markovi Ztracenému, pozn. red.), protože mám nalomený tři obratle, takže to je výborný a měla bych ležet v posteli. Jestli mě uvidí páni profesoři, tak se budou opravdu hooodně zlobit,“ přiznala v primáckém magazínu Showtime Zagorová. „Všechno mě bolí. Už je všechno špatně,“ dodala na otázku, kde všude má bolesti. Jak ale k nalomeným obratlům přišla, nedodala. Jestli jde tedy o následek kolapsu a následného pádu či se jedná o nové zranění, není zřejmé.

VIDEO: Producent Michal Kocourek: Jak Zagorová zareagovala na to, že o ní bude muzikál?

Video
délka: 03:09.20

Producent Michal Kocourek: Jak Zagorová zareagovala na to, že o ní bude muzikál? Markéta Reinischová

Fotogalerie
53 fotografií