„Už to budou dva roky co nám do psího nebe odešel náš retrívr PIŠKOT a nastal čas pro dalšího parťáka,“ napsala na instagram Badinková alias Lenka Hejlová z nekonečné Ulice. Ta žije s partnerem, hercem Janem Teplým ml. (45), a spolu mají dvě dcery - Evelínu a Emílii.

Teď jim všem radost dělá i krásný pejsek. „Přestavuji vám nového člena naší smečky, jmenuje se HARVEY. Je k zulíbání, k sežrání, zkrátka jsme se opět totálně zabouchli,“ netají se blondýnka, která vyhrála i jednu řadu show Tvoje tvář má známý hlas. K příspěvku přidala i hashtagy: #laskanaprvnipohled #pespritelcloveka #puppy.

A netrvalo dlouho a jejich nové chlupaté mimčo jí začali její kolegové ve velkém chválit. „Hurá! Tak ať je vám spolu krásně,“ napsala jí například někdejší hvězda Ordinace Monika Zoubková (45). „Jupí,“ radovala se i Ivana Jirešová alias Lucka z téhož seriálu, kde Míša ztvárňuje Alenku Mázlovou.

Nad roztomilým štěňátkem zlatého retrívra se rozplývala ale i Tereza Bebarová (46), která se s Badinkovou potkávala při natáčení seriálu Ulice. „Děkuji všem za krásné vzkazy,“ vyjádřila pak vděčnost půvabná herečka, co se do srdcí diváků vepsala také rolí Veverky zrzečky v komedii Jak básníci neztrácejí naději, kde si zahrála po boku Pavla Kříže.(60).

VIDEO: Michaela Badinková: Proč si s partnerem stále neřekli „ano“? 

Video
Video se připravuje ...

Michaela Badinková: Proč si s partnerem stále neřekli „ano“? FTV Prima

Fotogalerie
40 fotografií