Talentovaná slečna nazpívala s tatínkem krátce před jeho smrtí duet Srdce nehasnou, který na YouTube.com vidělo přes 66 milionů fanoušků. A do Slavíka jí přišlo 5074 hlasů, chybělo málo a mohla být na 20. místě (obsadila 22.), na kterém se umístila Anička Slováčková (26) s 5617 hlasy. Škoda že se tohoto prvního dílčího úspěchu její tatínek nedožil. V uměleckém nebi si ale Karel Gott určitě říkal, že tohle opravdu nečekal...

Farna porazila Bílou

Anketa Český slavík, která se po čtyřech letech vrátila na scénu, totiž doznala po stránce výsledků velkých změn. V kategorii Zpěvák roku zvítězil Marek Ztracený (28), a stal se tak vlastně Gottovým nástupcem. S celkovým počtem 48 048 hlasů je Marek i absolutním vítězem obnovené ankety hudební popularity, která se v pátek večer konala v pražském karlínském divadle.

VIDEO: Dojemný dárek od Ivany Gottové fanouškům Karla (†80): Zveřejnila soukromé video!

Video
délka: 01:51.89
Video se připravuje ...

Dojemný dárek od Ivany Gottové fanouškům Karla (†80): Zveřejnila soukromé video! Facebook Karel Gott

K překvapivým oceněním došlo v kategorii Zpěvačka roku. Má novou vítězku, která v minulosti ještě nikdy nevyhrála. Lucii Bílou (55) porazila kdysi stále druhá nebo třetí Ewa Farna (28). A dříve neporazitelní Kabáti letos skončili až třetí, za vítěznou kapelou Mirai a druhým Kryštofem. Hiphopovou kategorii ovládl rapper Řezník (35).

Kompletní výsledky jsou zveřejněny na webu ceskyslavik.cz.

Fotogalerie
23 fotografií