Ivana Gottová se po smrti manžela společnosti vyhýbala až do uvedení dlouho očekávaného dokumentu Olgy Špátové Karel, který osobně uvedla v Plzni, Praze a Bratislavě. Vždy byla velmi decentně oblečená a převládala černá barva. Minimální šperky, většinou jen snubní prsten a rozhodně žádné výstřihy. 

Na předávání cen popularity ale překvapila. S ochrankou v zádech dorazila v modrých dlouhých šatech s rozevlátými rukávy a otevřeným dekoltem, který dal vyniknout jejímu poprsí! Velký obrat od skonu Mistra. Dala si záležet i na špercích, na krku měla výrazný přívěsek a nechyběla kabelka od Bottegy Venety. 

Naposledy se Ivana na Slavících objevila před čtyřmi lety, kdy Karel osobně převzal 42. ocenění, a od té doby anketa nebyla. Až teď a právě tady Gottová předávala zlatého Slavíka, kterého získal Marek Ztracený (36). 

VIDEO: František Janeček: S Gottem jsme byli 50 let přátelé! Jeho smrt mě strašně zasáhla

Video
délka: 02:32.00

František Janeček: S Gottem jsme byli 50 let přátelé! Jeho smrt mě strašně zasáhla David Turek

Ještě než ale přečetla jeho jméno z obálky, promluvila k vítězi kategorie Zpěvák a popřála mu, aby se poučil z odkazu, který tu po sobě zanechal její muž - věčný Slavík Karel Gott.

Nebylo to jen o jeho talentu a píli, ale hodně také o jeho přístupu ke svým fanouškům a lidem všeobecně. O jeho pokoře a slušnosti, o tom, že se celá léta fanouškům rozdával. Byl tu pro ně – celý svůj život. Až do konce svých dní...“ pronesla v proslovu a v jednu chvíli se dokonce zarazila a musela přemáhat pláč. Dále pak také popřála všem manželkám a partnerkám Slavíků, aby měly pevné nervy. „Vím, o čem mluvím,“ dodala.

Fotogalerie
72 fotografií