„Dnes je mu sedm měsíců!“ hlásila na svém Instagramu sympatická moderátorka Zorka Hejdová, která se už více než půl roku těší ze svého malého uzlíčku štěstí. Jenže ten už dávno není tak malý – chlapeček Nicolas, jehož otcem je moderátor Miroslav Hejda (38), totiž roste jako z vody! „A teprve teď začala ta opravdová ‚zábava‘ …“ podotkla s lehkou ironií pyšná maminka, která si na synka musela pořádně dlouho počkat – s Mírou se zasnoubili v roce 2012, další rok proběhla jejich svatba na zámku Blatná, kromě pejska se však dalšího přírůstku do rodiny dočkali až v dubnu 2021.

Chlapeček jí sice dělá podle všeho radost… tu a tam jí ale také kvůli své živé povaze přidává nějakou tu vrásku. „Zas mě o trošku víc děsí, jak ten čas uhání… říkala jsem si tak, když jsem dnes z obýváku stěhovala konferenční stolky, o který se umí tak krásně opřít a postavit se na nohy, a pak hezky pěkně spadnout na kebuli. A že těch pádů ještě bude, já vim,“ posteskla si. „Ale to, že se už postaví na ty svoje malinký nožičky, je jaksi symbolický. A člověku dochází, že ryzí miminkovská éra je pryč! Ale řeknu vám, je to čím dál lepší!“

VIDEO: Hejdovi a jejich apartmán na Šumavě

Video
délka: 07:23.12
Video se připravuje ...

Hejdovi a jejich apartmán na Šumavě Videohub

O tom, že Zorka nemá doma už malého prďolku, kterého kam položíte, tam ho i najdete, svědčí i fakt, že musela vyměnit klasický kočárek za „sporťák“. „Po posledním výletu v korbičce, stojkách na hlavě, pláči a nevrlosti to bylo nevyhnutelné,“ prozradila pobaveně jak svým fanynkám, tak i kamarádkám z řad celebrit. 

S jejím dojemným vyznáním souhlasily například těhotná Monika Marešová (40), někdejší rosnička TV Nova Tereza Juščíková (33), která má doma synka Maxmiliána (3) anebo modelka a moderátorka Iveta Vítová (38), maminka dcerky Anety (8) a syna Matěje (5 měsíců).
Fotogalerie
71 fotografií