„Bojuju s rakovinou. Pořád, už od prvních Babovřesk. Akorát jsem to tehdy nechtěla přiznat,“ odhalila pro web eXtra.cz Kikinčuková, manželka známého herce Pavla Kikinčuka (62) alias Šimona Pláničky z filmu Slunce, seno, jahody.

„Nevěděla jsem, jak to se mnou bude, a také bych strašně nerada viděla, kdyby se na mě někdo díval se soucitem,“ osvětlila důvody svého mlčení. Sama je také herečkou a kromě toho i principálkou plzeňského Divadla Pluto, kde s rodinou hrají. Právě stres z vedení umělecké scény se prý na ní zřejmě také dost podepsal. Ovšem Jindřiška dodává, že by se divadla, které je jako její dítě, vzdát nemohla. A tak jí nezbývá, než bojovat dál. 

„Šlo o ňadra, ale ta už dávno nemám. Beru léky a je to takové, no… Tělo slábne,“ prozradila Kikinčuková, která má za sebou již sedmnáct operací. „Nesmím dostat covid, to by bylo hodně zlé,“ doplnila s tím, že koronavirová situace jejímu divadlu dost uškodila. „Byla to naprosto zoufalá situace,“ uvedla herečka, co na sebe televizní diváky upozornila rolí huhňavé babky Boženy Němcové z trilogie Babovřesky. Zahrála si tam i spolu s nedávno zesnulou Janou Altmannovou (†77).

„Chci, aby mě lidé brali normálně. Nejsem chudinka,“ dodala Kikinčuková, které ale naštěstí novou krev do žil vlévají i její nejbližší - včetně vnoučat, co má díky dceři Kamile Kikinčukové (32) neboli Stele Seifertové z Ordinace v růžové zahradě 2„Dcera má kluka Jindříška, který 18. října oslavil třetí rok, a 12. září, kdy má svátek Marie, přivedla na svět dceru Marušku,“ uzavřela pro eXtra.cz hrdá dvojnásobná babička.

VIDEO: Zemřela herečka Jana Altmannová (†77)

Video
Video se připravuje ...

Zemřela herečka Jana Altmannová († 77) Videohub

Fotogalerie
34 fotografií