Divadlo Bez zábradlí funguje už 30 let, a to je už pořádný důvod slavit. Bohužel se oslava musela obejít bez několika herců, kteří jsou přitom s divadlem roky propojení. 

Herec Zdeněk Žák hraje v několika hrách na této scéně a těšil se na mejdan, ale nakonec zůstal doma. „Na Zdeňkovi stojí třetina repertoáru. Omluvil se, že mu nebylo dobře, že se radši bude šetřit,“ řekla Blesku herečka a zároveň PR manažerka divadla Nikol Kouklová Heřmánková (31).

Na jevišti, kde bývalý principál Karel Heřmánek (74) s manželkou Hanou (58) vítali hosty, chyběla i Jana Švandová. Tak jí aspoň moderátor večera Aleš Cibulka zavolal. Herečka vysvětlila, že je v nařízené karanténě, protože někdo z kolegů na natáčení byl nakažený covidem. 

VIDEO: Zdravice Jiřího Bartošky

Video
délka: 01:19.92
Video se připravuje ...

Zdravice Jiřího Bartošky Divadlo Bez Zábradlí

Nedorazil ani Jiří Bartoška, který je velkým kamarádem Heřmánka a společně hráli ve hře Jakub a jeho pán. Bohužel v den oslavy byl na natáčení mimo republiku, a tak poslal jen video.

„Hru Jakub Fatalista jsme hráli v Ústí, pak ho přetáhli do Divadla Bez zábradlí a hráli bychom ho dneška, kdybych já nedostal toho raka. Mě to připravilo o dech, připravilo mě to o nohy,“ říká Bartoška.

Fotogalerie
39 fotografií