Český a slovenský svět stylingu truchlí. Podle informací slovenského deníku Plus JEDEN DEŇ zemřel slavný stylista a kadeřník hvězd Marek Almassy. Pro jeho talent a schopnosti ho vyhledávaly ty nejznámější osobnosti nejen z oblasti šoubyznysu, ale i politiky.

„Dnes 2. listopadu vzpomínáme na památku zesnulých! Přes víkend nás opustil jeden z nejlepších slovenských stylistů Marek Almassy. Chybíš nám! Děkuji za účes na stužkové slavnosti v roce 2008,“ poděkovala zesnulému poslankyně Romana Tabák (30, OĽaNO).

Zavzpomínala i topmodelka a držitelka 2. místa Elite Model Look International 2005 Alexandra Gachulincová (30). „Navždy sbohem, kamaráde,“ rozloučila se společnou fotografií.

Klienti si jeho práci vždy pochvalovali. „Můj kadeřník Marek má takový zvyk, že mě na závěr doprovodí až na ulici, aby mě/se vždy pochválil. Když mě chce i vyfotit, to už je fakt spokojený a mám se teda podívat i na sebe. Marku, patříš do rodiny, děkuju,“ chválila ho například před časem designérka a podnikatelka Eva Bradáč.

Almassy také pravidelně spolupracoval například s herečkou Kamilou Magálovou (70) nebo manželkou bývalého slovenského prezidenta Andreje Kisky (58, Za ľudí) Martinou. Té vytvořil účes na mnoho prestižních událostí, mimo jiné na inauguraci současné slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (48) v roce 2019.

VIDEO: Kiska: Mnoho zemí nám závidí, že jsme si zvolili prezidentku.

Video
Video se připravuje ...

Kiska: Mnoho zemí nám závidí, že jsme si zvolili prezidentku. Jakub Veinlich/Blesk Zprávy

Fotogalerie
23 fotografií