Sympatická herečka Denisa Pfauserová, která se do paměti televizních diváků zapsala například jako rozmazlená princezna Markétka z pohádky Řachanda, anebo jako femme fatale Sofie z letní komedie Prázdniny v Provence, si aktuálně užívá doznívajícího léta. V těchto dnech se nachází ve Francii, kam vyrazila na dámskou jízdu. Odsud se rozhodla sdílet fotku, na níž ukázala své nedostatky na jinak docela perfektním těle.

„Původně jsem si tu celulitidu chtěla vyretušovat…“ přiznala Pfauserová u momentky z Bordeaux, konkrétně z Dune du Pilat, což je nejvyšší duna v Evropě. Herečka má na snímku na sobě jenom černé tílko a kratičké bílé šortky, které odhalují její nožky… na nichž se údajně nachází všemi ženami obávaná pomerančová kůže. „Ale nakonec si říkám, že vám bez bázně a hany ukážu, že jsem v to s váma, holky!“ zdůraznila.

VIDEO: Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc

Video
délka: 01:33.31

Princezna z Řachandy vynesla nejvíc sexy šaty! Ale ve filmu ukázala víc Markéta Reinischová

Člověk by si ale musel vzít lupu, aby ony nerovnosti na její pokožce vypozoroval. „Celulitida, kde? To se jako jmenují ty vlnky za pískem v dáli?“ podivovali se její fanoušci. „To jsi přeci jen seděla na proutěný židli,“ navrhovala další Denisina followerka.

Pfauserová se ale podle všeho snaží poukázat na fakt, že ani pravidelný pohyb nemá vliv na to, zda se na těle objeví ďolíčky. Ona sama je totiž velice aktivní, na sociálních sítích se často objevují její snímky, na nichž cvičí jógu, surfuje, běhá nebo třeba jezdí na koni. Ostatně i odborníci často uvádějí, že vliv na ni mají například geny či hormony.

Fotogalerie
79 fotografií