Vnadná kráska má k intimitě velmi blízko a rozhodně se nestydí. Ať už své smyslné tělo ukáže ve spodním prádle, anebo se případně pustí do osvěty. V neposlední řadě je to ženské téma týkající se pánevního dna.

„O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla až tak před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec. Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví…,“ rozepsala se na sociální síti Aneta Krejčíková, která je dvojnásobnou maminkou syna Beníka (2,5) a dcerky Toničky (1,5).

„Jsem vděčná za možnosti neustálýho vzdělávání se. A je jasný, že máme taky jiný možnosti, než měly ženy před 20 lety. Holky, posilujte pánevní dno. Nejen že to funguje jako prevence proti inkontinenci nebo jen jako posílení ochablých svalů po těhotenství a porodu, ale odráží se to i na podpoře břišního svalstva, tedy držení těla, a v neposlední řadě, což můžu potvrdit, to radikálně zvýší Vaše prožitky při milování,“ radí herečka. Vnadná blondýnka je zasnoubená s Ondřejem Rančákem (35), který je učitel tělocviku.

VIDEO: Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám!

Video
délka: 04:41.72

Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Překvapivě její příspěvek zaujal i mužskou populaci. „Anetko, sleduji Vás jako muž, neb jste krásná ženská a působíte velmi přirozeně. Je super, jak dokážete psát a mluvit otevřeně o věcech, které jsou pro většinu žen tabu.“

Fotogalerie
34 fotografií