Veronika nebyla na startu koronakrize nikde trvale zaměstnaná, proto při zavření divadel musela nastoupit do normální práce, kde se starala o květiny, aby mohla své dluhy v rámci osobního bankrotu platit.

Zbývá ještě půlka

„Není pravda, že ten dluh byl čtyři miliony. To všechno zvedly nehorázné úroky, které mi ale soud postupně odpustil. Můj oficiální dluh byl přes milion korun a ještě mi zbývá zaplatit asi polovina,“ prohlásila letos v červnu. Od srpna je ale dabérka Samanthy ze Sexu ve městě bez práce! „Kytičky jsem teď musela pustit, protože jsem začala každý den zkoušet na nové představení Nejstarší řemeslo, se kterým budeme jezdit po republice,“ vysvětlila důvody Gajerová.

Uživí ji přítel?

„Do premiéry, která je na podzim, mi se splácením pomůže přítel. A pak už se zase k zalévání vrátím, jak už budou jen představení. Věřím, že to vše zvládnu,“ popsala Veronika. V insolvenci je od podzimu 2019. Do dluhové pasti se mimo jiné dostala i kvůli rozchodu s otcem svých dětí, režisérem Petrem Kracikem (63).

Přehodila výhybku

„Naučila jsem se spoustu věcí o květinách, o sobě, o životě. Lidé, kteří dělají s květinami, nemůžou být škarohlídi,“ popsala Veronika před časem novou práci, kterou teď opustila. „Udělala jsem velký posun, jsem v kolektivu úžasných lidí. Je to úplně jiný svět, já to považuji za neskutečnou výzvu, tím, že jsem dál nemohla hrát divadlo, což jsem dělala čtyřicet let, tak jsem najednou přehodila výhybku,“ dodala.

VIDEO: Morávková si nadělila dárek za 36 mega! A velkolepá pocta Nedvědovi

Video
délka: 02:22.36
Video se připravuje ...

Morávková si nadělila dárek za 36 mega! A velkolepá pocta Nedvědovi Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
23 fotografií