Potvrdila to sama bývalá sestra Pantoflíčková z Ordinace v růžové zahradě 2. „Je to tak, Eliška už je Gajerová. Ale více to řešit nechci. Rozhodla se tak sama,“ řekla deníku Aha! herečka, která prolomila v minulých týdnech hradbu mlčení a otevřeně se vyrovnává s minulostí.

Režisér Kracik žil s Gajerovou 18 let. Několikrát od rodiny odešel a pak se zase vrátil. „Kdy jsem začala víc pátrat, jsem se začala i víc věcí dozvídat. Asi nejhorší na tom bylo to jeho lhaní, mlžení a že od nás několikrát odešel a zase se vrátil, až jsem nakonec řekla dost,“ vzpomínala před časem Veronika na okamžik, kdy se s bývalým ředitelem Divadla Pod Palmovkou rozešla a on odešel žít s její kolegyní Terezou Kostkovou (45).

Její dceru rozpad rodiny natolik poznamenal, že se rozhodla s otcovým příjmením skoncovat a jmenovat se po mamince, kterou velmi miluje. „Dcera má za sebou mistrovskou zkoušku na uměleckoprůmyslové škole, obor vlásenkář. Příští rok ji čeká maturita,“ prozradila též herečka, která má s Petrem Kracikem ještě syna Kryštofa (25).

„Má sice konzervatoř obor skladba dirigování, ale pak se najednou v něm něco zlomilo a našel si práci v rychlém občerstvení. Prorokovali jsme mu 14 dní a on je tam už pátým rokem, šéfuje celé provozovně a děsně ho to baví,“ dodala.

Splácí dluhy

I kvůli rozpadu vztahu s Petrem Kracikem nasekala Gajerová velké dluhy, které od podzimu roku 2019 splácí v tzv. insolvenci. „Není pravda, že ten dluh byl čtyři miliony. To všechno zvedly nehorázné úroky, které mi ale soud postupně odpustil. Můj oficiální dluh je přes milion korun a ještě mi zbývá zaplatit asi polovina,“ upřesnila. Mezi 41 věřiteli českého hlasu Samanthy ze Sexu ve městě je i její kolegyně a kamarádka Dana Morávková (50), ta Veronice půjčila před časem 40 tisíc korun.

VIDEO: Drama herečky Gajerové: Dluží už několik milionů! A smutné přiznání hokejisty Jágra

Video
délka: 02:18.04

Drama herečky Gajerové: Dluží už několik milionů! A smutné přiznání hokejisty Jágra. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
33 fotografií